Tere!
Oma termose ehitasin ma lainepapist ja fooliumist. Valisin lainepapi, kuna arvasin, et see hoiab soojust õhuvahede tõttu sees, foolium aga peegeldab soojust tagasi ja nii ei lase see soojusallikal ära jahtuda. Tegin papist karbi kuumaliimiga ja täitsin selle sisemised ääred fooliumiga. Kaaneks panin peale fooliumi. Mõõtmistulemused on järgmised: esimese 5 minutiga langes temperatuur 3 kraadi, teise 5 minitiga langes temperatuur 2 kraadi ja kolmanda 5 minutiga langes temp. 3 kraadi. Kokku langes vee temperatuur termoses 8 kraadi. Ma arvan, et mu termos hoidis päris hästi sooja. Mia Marie Blasen 7d
